25 Kasım 2015 Çarşamba

Katılımcıların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Altıncısını düzenlemekte olduğumuz Siber Güvenlik Kampı için öğrencilerimizin dikkat etmesi gereken noktaları aşağıdaki gibi sıralamak isteriz.

Siber Güvenlik Kış Kampı'na katılacak olan öğrencilerin 24 Kasım 2015 tarihi ile 01 Ocak 2016 tarihleri arasında kayıt yaptırabilirler.

Başvurular için son tarih olan 01 Ocak 2016'dan sonra herhangi bir suretle yeni başvuru alınmayacak ve başvurular tamamen kapatılacaktır.

Katılım sağlamak isteyen öğrencilerimizin son başvuru tarihine kadar mutlaka kaydını yapılmış olması gerekiyor.

Siber Güvenlik Kampı’nın 6.sı Şubat ayında Sakarya Üniversitesi ve Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ ile birlikte gerçekleştirilecektir. Siber Güvenlik Kampı’na başvuru yapan öğrenciler arasında, temel bilgisayar bilgisini tespit etmek amacıyla 10 Ocak 2016 tarihinde yeterlilik sınavı yapılacaktır.

Bu sınavdan en yüksek puan alan 25 kişi Siber Güvenlik Kış Kampı'na katılma hakkı kazanacaktır. 

Katılıma hak kazanan öğrenciler bilgi güvenliği alanında deneyim sahibi akademisyenler, kamu ve özel sektör yöneticileri ile de bir araya gelerek bu alanındaki kariyer fırsatları konusunda bilgi sahibi olabilecekler.

Siber Kamp'a ulaşım maliyetleri öğrencilere aittir. Ulaşım maliyetleri dışında kalan yemek, konaklama ve diğer maliyetler düzenleyici firmalar tarafından karşılanacaktır. 

Katılımcıların kendi bilgisayarları ile Siber Kamp'a gelmeleri gereklidir.