26 Haziran 2016 Pazar

Siber Güvenlik Yaz Kampı Sınavı 2016

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde gerçekleşecek olan Siber Güvenlik Yaz Kampı için yeterlilik sınavı 26 Haziran tarihinde saat 22:00 - 23:59 arasında online olarak yapılacaktır. 

Siber güvenlik alanında teknik çalışmalar yürüten, üretmeyi ve projeler geliştirmeyi hedefleyen Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ, sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirdiği Siber Güvenlik Kamp’larının 7.sini, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü iş birliği ile hayata geçiriyor.
BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ eğitmenleri ve sektörün önde gelen Siber Uzmanlarından özel olarak bir hafta boyunca eğitim alacak 25 kişiyapılacak olan Online Sınav ile belirlenecektir.Sınav Tarihi: 26 Haziran 2016
Sınav Saati: 22:00 - 23:59

Bu alandaki insan gücü ihtiyacını karşılamak ve sektöre deneyimli, uzman personeller yetiştirmek amacı ile sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirilen Siber Güvenlik Yaz Kampı'na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.

Siber Kamp hakkında merak ettiğiniz sorular için Siberkamp.org adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Not: Sınav tekrarı olmayacak ve sınava girmeyenlerin mazeretleri kabul edilmeyecektir. 

Sınava istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz. Cevaplarınızı en geç saat 23:59’a kadar göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav kapatılacak ve değerlendirmeniz alınamayacaktır.   


Başarılar dileriz.