EĞİTMENLER

BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nün düzelemekte olduğu Siber Güvenlik Yaz Kampı'nda yer alacak konuşmacı ve eğitmelerimiz aşağıdaki şekildedir.


Osman Cihat IşıkBGA Bilgi Güvenliği A.Ş Siber Güvenlik Uzmanı

Sakarya Üniversitesi'nde belirli bir süre Linux sistem yöneticiliği yaptıktan sonra, 2013 yılında BGA Bilgi Güvenliği A.Ş şirketinde sızma testleri uzmanı olarak profesyonel iş hayatına başlamıştır. Web uygulama ve network penetrasyon testleri ile birlikte ağ güvenliği konularında 2 sene çalıştıktan sonra SOME ekibine dahil olmuş ve şu anda Senior SOC Analyst olarak çalışmaktadır. Genel olarak kurumsal firmalardaki SIEM ürünlerine yönelik SOME çalışmaları yapmakta olup, bununla birlikte log analizi ve forensic çalışmalarına da destek vermektedir.

Osman Cihat IŞIK, uluslararası geçerliliği bulunan Certified Ethical Hacker (CEH v.8), EC-Council Certified Incident Handler (ECIH) ve Computer Hacking Forensic Investigator(CHFI) sertifikasına sahiptir. Yaptığı çalışmaları konu alan yazılarına http://www.meterpreter.net adresinden ulaşılabilir.


Halil Dalabasmaz BGA Bilgi Güvenliği A.Ş Sızma Testleri Uzmanı

BGA Bilgi Güvenliği şirketi bünyesinde Certificated Ethical Hacker, EC-Council Certificated Security Analyst ve Licensed Penetration Tester eğitimlerini almış olup Certificated Ethical Hacker v8 ve Offensive Security Certified Professional (OSCP) sertifikasına sahiptir.

Profesyonel iş hayatına BGA Bilgi Güvenliği şirketinde Penetration Test Specialist olarak başlayan Halil DALABASMAZ'ın ilgi alanlarını web uygulama güvenliği, mobil uygulama güvenliği ve ağ güvenliği oluşturmaktadır.

Web uygulama güvenliği, mobil uygulama güvenliği ve ağ güvenliği konuları üzerine olan yazılarını halildz.com üzerinden ulaşılabilir.

KONUŞMACILAR:


Not: Eğitmenler ve konuşmacılar güncellenmektedir.